Euronics.sk |

DIGITÁLNY ŽIAK

Do konca zostáva:
28d:21h:25m:26s

Získaj 350 € digitálny príspevok

Získaj 350 € digitálny príspevok pre žiakov SR na nákup notebooku alebo tabletu s klávesnicou cez projekt Digitálny žiak.

Vybrané predajne siete Euronics SK uvedené nižšie patrí do siete zmluvných predajcov zapojených do národného projektu Digitálny príspevok pre žiakov SR.

Informácie na tejto stránke sú informatívne podľa dostupných informácií. Kompletné informácie o projekte získate vždy na www.digitalnyziak.sk.
Projekt Digitálny žiak je určený pre žiakov základných, stredných a stredných odborných škôl. Na jeho konci je žiak schopný študovať digitálne, pripravený naplno rozvíjať svoj potenciál, získavať a zdokonaľovať svoje digitálne zručnosti, a teda uspieť v digitálnej dobe.

Pre koho je príspevok učený:

·  žiaci, ktorí sú členmi domácnosti v hmotnej núdzi (príjem členov domácnosti nedosahuje sumy životného minima)

·  žiaci, ktorí majú vyjadrenie zariadenia poradenstva a prevencie o tom, že ich špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby vyplývajú výlučne z ich vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí

·  žiaci, ktorí sú členmi domácností, ktoré neprekračujú 60% medián príjmu (na základe potvrdenia o výške príjmu, resp. doklad o nevykonávaní zárobkovej činnosti (napr. potvrdenie o nezamestnanej osobe)

·  žiaci prvého ročníka stredných škôl (pre rok 2022/2023) vrátane žiakov piateho ročníka 8-ročných študijných odborov stredných škôl


Ako to funguje?

Podrobný popis na získanie a uplatnenie príspevku vo vybranej predajni nájdeš nižšie.


Ako získať príspevok

1. Zaregistrujte sa do projektu vyplnením formulára na https://register.digitalnyziak.sk/

2. Po úspešnej registrácii získate validačný kód cez SMS a e-mail.

3. Navštívte jednu z našich predajní pomôžu vám pomôžu vybrať si to správne zariadenie
v predajni predložte validačný kód, ktorý ste získali po úspešnej registrácii a podpíšete zmluvu aby ste si mohli uplatniť digitálny príspevok, v predajni so sebou majte: validačný kód, doklady totožnosti, údaje pre registrovanie zariadenia (e-mail, telefón, príp. Apple ID).*

4. Odchádzate so sprevádzkovaným a plne funkčným zariadením.

Ďalšie užitočné informácie:
 

·  Lehota na požiadanie a uplatnenie príspevku
Žiaci a ich zákonní zástupcovia môžu podávať žiadosti do 30. júna 2023. Po schválení žiadosti je príspevok možné uplatniť do 31. októbra 2023 v ktorejkoľvek z dostupných predajní zapojených do projektu.

·  Typy zariadení na ktoré je možné uplatniť príspevok, miesto predaja, uplatnenie príspevku.
Môžete si zaobstarať úplne ľubovoľný notebook, All-in-One alebo tablet s klávesnicou, ktoré sú vyrobené po roku 2022. Výška príspevku neohraničuje cenu zakúpeného zariadenia. Užívateľ digitálneho príspevku/zákonný zástupca si môže zaobstarať zariadenie a príslušenstvo nad rámec technickej špecifikácie a hodnoty príspevku na vlastné náklady. Teda pokojne je možné zakúpiť aj herný notebook alebo najnovší iPad so zľavou 350 €. Uplatnenie digitálneho príspevku a nákup zariadenia s príspevkom je možný  iba v predajniach. Ak chcete mať istotu, že sa vami zvolené zariadenie nevypredá, môžete využiť online rezerváciu tovaru. Ak ste si vybral zariadenie drahšie ako 350€, rozdiel v cene budete musieť doplatiť. Pri výbere zariadenia, ktorého suma je nižšia ako 350 €, zvyšnú suma príspevku nie je možné použiť na ďalší nákup. V takomto prípade odporúčame využiť rozdiel v cene a výške príspevku na nákup príslušenstva, na ktoré sa príspevok ťiež vzťahuje.

·  Reklamácia zariadenia zakúpeného s využitím digitálneho príspevku
Prebieha v štandardnom režime. Zákazník je povinný predložiť predajcovi všetky doklady potvrdzujúce nákup zariadenia. V prípade, že je zariadenie neopraviteľné, vymení ho predajca za rovnaký alebo vyšší model s príplatkom. V súlade s obchodnými podmienkami jednotlivých predajcov je tiež stanovená lehota na prípadné vrátenie alebo výmenu zakúpeného tovaru. Na zariadenia zakúpené s využitím digitálneho príspevku platí v tomto prípade rovnaký režim ako na akčný tovar, t. j. tovar je možné vymeniť a vrátiť, ale predajca zákazníkovi fyzicky vráti len sumu zaplatenú nad rámec príspevku. Pokiaľ sa zákazník na mieste rozhodne nevyužiť príspevok na nákup iného zariadenia, o príspevok príde.


Kompletné informácie nájdete na oficiálnych stránkach projektu.

V sieti predajní Euronics SK, môžete túto jedinečnú akciu využiť v predajniach uvedených nižšie.

O aktuálnej ponuke výrobkov zaradených do akcie sa môžete informovať priamo v predajniach.

Bratislava - TPD

Dolný Kubín - DOMOSS

Komárno - ŠEKO SHOP

Krompachy - EURONICS

Kysucké nové mesto - MOTO MK

Lučenec - TPD

Piešťany - DOMOSS

Prievidza - EURONICS

Senec - EURONICS

Skalica - DOMOSS

Topoľčany - BLESKOSPOL

Trebišov - DLT

Trnava - ELEKTROMAX

Zvolen - TPD

Žiar nad Hronom - TPD

Žilina - TPD

 

Mohlo by Vás zaujímať

BOSCH MÄSOMLYNČEK ZADARMO

Vyberte si jeden z ocenených kuchynských robotov a získajte mäsomlynček* Vyskúšajte kombináciu toho najlepšieho! Zakúpte si v období od 1. 6. do 20. 12. 2023 vybraný kuchynský robot, zaregistrujte ho a získajte mäsomlynček na prípravu dokonalého domáceho tataráku. Akcia platí pre vybrané kuchynské roboty zakúpené od 1. 6. do 20. 12. 2023 alebo do odvolania, registrácia je možná od 1. 6. do 31. 12. 2023. Akcia platí na vybrané modely kuchynských robotov MUM5XW20, MUM5XW10, MUMS2TW00.

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ PHILIPS SONICARE

Využite 90 dní testovania zubných kefiek PHILIPS Sonicare so zárukou vrátenia peňazí. Stačí ak svoj výrobok po nákupe zaregistrujete a v prípade, že s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho vrátiť a peniaze za nákup Vám budú vrátené na Váš účet. Podmienky využitia záruky vrátenia peňazí nájdete TU. Akcia platí na všetky sonické zubné kefky značky Philips okrem modelov: Philips Sonicare Clean HX3212/15, HX3212/61 a HX6512/02

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ PHILIPS HAIR CARE

Vyskúšajte si jedinečnú starostlivosť o Vaše vlasy s výrobkami značky PHILIPS. Výber vhodného fénu, žehličky na vlasy alebo kulmy či kulmofénu môže tiež prispieť ku kvalite a zdraviu Vašich vlasov. Teraz môžete vyskúšať výrobky starostlivosti o vlasy značky PHILIPS až na 45 dní zadarmo. Stačí ak si zakúpený výrobok zaregistrujete na stránkach PHILIPS https://www.philips.sk/c-w/promotions/mbg45-vlasy-2020.html a ak s ním nebudete spokojný, môžete ho vrátiť a peniaze za jeho nákup Vám budú vrátene.  Podrobné informácie o akcii a podmienky vrátenia tovaru nájdete TU

SAMSUNG Neo QLED

Nechajte sa uniesť dokonalým obrazom v kombinácii s perfektným zvukom televízorov SAMSUNG Neo QLED. Vychutnajte si sledovanie televízie ešte viac vďaka technológii Quantum Matrix Technology v reálnom 8K rozlíšení.

BEKO 5 ROKOV ZÁRUKA

Férová záruka 5 rokov na vybrané spotrebiče BEKO - v prípade opravy sú hradené náklady na prácu, náhradné diely aj cestovné servisu. Pre získanie predĺženej záruky stačí vytvoriť jej registráciu do 14 dní od zakúpenia spotrebiča. Touto registráciou obdržíte certifikát 5 rokov záruky. Svoj nový výrobok si zaregistrujte TU Podrobné podmienky predĺženej záruky
Ľutujeme, nenašli sa produkty
Vášmu výberu nezodpovedaju žiadne produkty. Zmente prosím kategóriu alebo kombináciu filtrov.