Euronics.sk |

Not Found

Mohlo by Vás zaujímať

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ PHILIPS LUMEA

Vyskúšajte si epilátory PHILIPS LUMEA pre bezbolestnú epiláciu až na 90 dní zadarmo v pohodlí domova. Stačí ak si zakúpený výrobok zaregistrujete na stránkach Philips a v prípade, že s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho vrátiť a peniaze Vám budú vrátené späť na Váš účet.  

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ PHILIPS SONICARE

Využite 90 dní testovania zubných kefiek PHILIPS Sonicare so zárukou vrátenia peňazí. Stačí ak svoj výrobok po nákupe zaregistrujete a v prípade, že s výrobkom nebudete spokojný, môžete ho vrátiť a peniaze za nákup Vám budú vrátené na Váš účet. Podmienky využitia záruky vrátenia peňazí nájdete TU. Akcia platí na všetky sonické zubné kefky značky Philips okrem modelov: Philips Sonicare Clean HX3212/15, HX3212/61 a HX6512/02

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ PHILIPS HAIR CARE

Vyskúšajte si jedinečnú starostlivosť o Vaše vlasy s výrobkami značky PHILIPS. Výber vhodného fénu, žehličky na vlasy alebo kulmy či kulmofénu môže tiež prispieť ku kvalite a zdraviu Vašich vlasov. Teraz môžete vyskúšať výrobky starostlivosti o vlasy značky PHILIPS až na 45 dní zadarmo. Stačí ak si zakúpený výrobok zaregistrujete na stránkach PHILIPS https://www.philips.sk/c-w/promotions/mbg45-vlasy-2020.html a ak s ním nebudete spokojný, môžete ho vrátiť a peniaze za jeho nákup Vám budú vrátene.  Podrobné informácie o akcii a podmienky vrátenia tovaru nájdete TU

SAMSUNG Neo QLED

Nechajte sa uniesť dokonalým obrazom v kombinácii s perfektným zvukom televízorov SAMSUNG Neo QLED. Vychutnajte si sledovanie televízie ešte viac vďaka technológii Quantum Matrix Technology v reálnom 8K rozlíšení.

BEKO 5 ROKOV ZÁRUKA

Férová záruka 5 rokov na vybrané spotrebiče BEKO - v prípade opravy sú hradené náklady na prácu, náhradné diely aj cestovné servisu. Pre získanie predĺženej záruky stačí vytvoriť jej registráciu do 14 dní od zakúpenia spotrebiča. Touto registráciou obdržíte certifikát 5 rokov záruky. Svoj nový výrobok si zaregistrujte TU Podrobné podmienky predĺženej záruky

BOSCH CASHBACK AŽ 480€

Získajte späť až 480€ za nákup vybraných spotrebičov nemeckej značky BOSCH. Stačí ak si svoj nový výrobok BOSCH do 14 dní od nákupu zaregistrujete na stránkach https://www.bosch-home.com/sk/mybosch/cashback2023  Registráciu je možné vykonať do 14.4.2023 Akcia platí na vybrané výrobky z kategórií práčok, kombinovaných práčok so sušičkou, sušičiek bielizne, chladničiek, rúr na pečienie a varných dosiek. Akcia platí od 1.2.2023 do 31.3.2023.

AEG CASHBACK AŽ 800€

S prémiovými spotrebičmi značky AEG, teraz ušetríte viac než očakávate. Stačí ak si zakúpite jeden alebo viac spotrebičov AEG zaradených do tejto akcie v období od 20.2. do 30.4.2023 a svoj nákup zaregistrujete na stránkach https://www.aeg.sk/mypages/register-a-product/, Registráciu je potrebné vykonať do 14 dní od nákupu, následne Vám bude príslušná suma vrátená na Váš účet. Naraz je možné zaregistrovať 5 produktov zaradených do akcie. Úplné pravidlá a podmienky akcie nájdete TU:

ELECTROLUX SDA CASHBACK

Získajte teraz peniaze späť za nákup vybraných malých spotrebičov značky Electrolux. Stačí ak svoj nákup zaregistrujete do 10 dní od nákupu na stránkach https://www.electrolux.sk/local/promotions/jednoduche-upratovanie Akcia platí na vybrané modely zakúpené od 13.3. do 31.5.2023 Úplné pravidlá akcie nájdete TU:
Ľutujeme, nenašli sa produkty
Vášmu výberu nezodpovedaju žiadne produkty. Zmente prosím kategóriu alebo kombináciu filtrov.