Aktualita

PREDAJ POČAS OBMEDZENÍ V SÚVISLOSTI S COVID-19

Aj počas pretrvávajúcich obmedzení v súvislosti s pandémiou ochorenia COVID-19 je možné v niektorých vybraných predajniach siete Euronics SK zakúpiť ponúkaný tovar. Pri vyzdvihovaní alebo preberaní tovaru, či platbe za tovar, musia byť doržané všetky platné nariadenia na zabezpčenie maximálnej ochrany zdravia zamestnancov aj zákazníkov.


VSTUP DO PRIESTOROV VÝDAJNÝCH MIEST JE POVOLENÝ LEN S OCHRANNÝM RÚŠKOM NA NOSE A ÚSTACH.


V PRIESTOROCH VÝDAJNÉHO MIESTA JE POTREBNÉ POUŽÍVAŤ OCHRANNÉ RUKAVICE ALEBO SI DEZINFIKOVAŤ RUKY PRIPRAVENÝM DEZINFEKČNÝM PROSTRIEDKOM, AK JE TAKÝTO PRE ZÁKAZNÍKOV PRIPRAVENÝ.


V PRIESTOROCH VÝDAJNÉHO MIESTA A PRI ČAKANÍ V RADE PRED NÍM JE POTREBNÉ DODRŽIAVAŤ VZÁJOMNÝ ODSTUP 2 METRE


PRI PLATENÍ JE BEZPEČNEJŠIA PLATBA KARTOU


Jedná sa o predajne, ktoré sú zároveň výdajnými miestami našich členských e-shopov alebo sú schopné akceptovať telefonickú alebo e-mailovú objednávku a tovar Vám doručiť vlastnou dopravou alebo kuriérskou spoločnosťou. Podrobnosti o čase, mieste a spôsobe vydávania tovaru a o možných spôsoboch platby a dopravy nájdete priamo na stránkach e-shopov uvedených nižšie alebo sa môžete informovať telefonicky priamo na telefónnych číslach jednotlivých predajní. Telefonické kontakty do predajní nájdete TU:

ZOZNAM NAŠICH ČLENSKÝCH E-SHOPOV:

www.akton.sk

www.bestmarket.sk

www.domoss.sk

www.e-bytca.sk

www.elektromax.sk

www.skyelektro.sk

www.tpd.sk