Aktualita

PANASONIC TV - NÁVRAT DO BUDÚCNOSTI

Chcete mať istotu, že budete môcť dlhé roky sledovať svoje obľúbené filmové trháky v špičkovej kvalite a s podporou najmodernejších technológií? Pripravte sa na budúcnosť a kúpte si novú televíziu Panasonic v niektorej z predajní Euronics SK! Televízory Panasonic sú vyladené v Hollywoode, vyrobené v ČR a vybavené modernými technológiami ako Dolby Vision, Dolby Atmos, HDR10 + alebo napríklad tunerom DVB-T2.

HDR10 +, Dolby Vision a Dolby Atmos v jednom

Televízory Panasonic sú nabité špičkovými a modernými technológiami - a to nielen OLED TV, ale aj rad modelov smart LED TV. S novou televíziou Panasonic tak získate istotu, že si po dlhú dobu budete môcť užívať kvalitný obraz aj zvuk bez obmedzenia. Skutočne prekreslený obraz a bohaté farby vo svetlých aj tmavých scénach zaručuje podpora HDR, a to hneď v niekoľkých formátoch. Užívajte si nové formáty HDR10 + alebo Dolby Vision. Špičkový obraz dopĺňa aj skvelý zvuk s podporou Dolby Atmos. Najvyšší model OLED TV Panasonic GZ2000 disponuje tiež soundbarom vyladeným spoločností Technics a reproduktory nasmerovanými nahor - zvuk vás doslova obklopí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLED je technológia budúcnosti

Ak chcete to najkvalitnejšie, je tu pre Vás OLED TV Panasonic. OLED TV má neprekonateľné farby, najtemnejšiu čiernu, nekonečný kontrast a rekordnú odozvu. Budúcnosťou zobrazovania je OLED - kvalita, spoľahlivosť, výdrž.

V obchodoch dnes nájdete množstvo rôznych televízorov s rôznymi označeniami. Jedna skupina je založená na staručkej LCD technológii, tou druhou je moderná technológia zvolená poprednými výrobcami televízorov. Tou je OLED - jediná naozaj nová a revolučná technológia. Panel z organických bodov, ktoré svietia každý samostatne, a k tomu dokonalá čierna, s ktorou ide ruka v ruke aj naše vnímanie hĺbky a prirodzenosti obrazu. Pokiaľ chcete nekompromisne filmový obraz, iná cesta ako OLED neexistuje. Správnou voľbou nie sú ani rôzne vylepšenia technológii LCD / LED, akým je napríklad QLED. Skrátka OLED svojou kvalitou staršie zobrazovacie technológie poráža.

Vyladené a používané v Hollywoode

Od roku 2017 spoločnosť Panasonic úzko spolupracuje s hollywoodskym gigantom Deluxe, aby presnosť zobrazenia na jej oceneniami ovenčených televízoroch OLED TV presne zodpovedala zámeru filmárov. Mnohé najväčšie mená z filmového a televízneho priemyslu sa v súčasnosti pri práci nezaobídu bez televízorov OLED spoločnosti Panasonic.

Z toho vyplýva, že, pokiaľ si chcete zaobstarať nový televízor a získať najmodernejšiu technológiu, potom je voľba jasná ... Panasonic OLED TV JE VÁŠ NOVÝ TELEVÍZOR.