PREDAJNE

Aktualita

PRÁČKA ČO MÁ PARU DO KONCA MARCA LEN ZA 399 €

S touto úspornou práčkou, ktorá účinným a zároveň šetrným spôsobom vyperie Vašu bielizeň ešte o 20% úspornejšie ako práčky v triede A+++, sa zbavíte nielen nečistôt z bielizne ale aj 99,9% alergénov takže je absolútne vhodnou výbavou pre alergikov.

Jej kapacita 8,5 kg bielizne je postačujúca aj pre viac člennú rodinu, no zároveň funkcia váženia a vyváženia - Fuzzy logic automaticky upraví množstvo vody a energie aj pri praní napríklad jedného trička.

Práčka má oveľa vyššiu účinnosť aj vďaka parným funkciám a jedinečnému systému 6 Motion DD, ktorý spája regulovanú rýchlosť otáčania a schopnosť meniť zároveň aj smer otáčania.

Rodiny s deťmi alebo obyvatelia menších bytov a domov určite ocenia skutočne tichý chod vďaka motoru s priamym pohonom - Direct Drive. Takto poháňaný motor má zároveň oveľa dlhšiu životnosť, preto Vám LG poskytne záruku až 10 rokov práve na motor.

Nie len milovníkov technológií poteší určite funkcia Smart ThinQ, pomocou ktorej si stiahnete nový prací program alebo vyriešite automaticky intelogentnú diagnostiku, prípadnej poruchy bez návštevy servisného technika cez rozhranie NFC.