Aktualita

Plnoautomatické kávovary SIEMENS

Ponorte sa do sveta kávy Siemens. Začnite svoj deň alebo ho naopak večer zakončite v uvoľnenej nálade. Nezáleží na tom, ako alebo kedy si vychutnáte svoju kávu: s plnoautomatickými kávovarmi EQ s mlynčekmi ponúka Siemens ten správny model pre dokonalé chvíľky s kávou pre všetkých. Takéto potešenie vznikne synergickým pôsobením všetkých častí – je to výsledok našich dlhoročných skúseností a našej energie vloženej do neustáleho výskumu a vývoja.


Plnoautomatické kávovary EQ s keramickými mlynčekmi.

Tým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, Siemens ponúka plnoautomatickKávovary EQ s mlynčekom Siemensé kávovary EQ s keramickými mlynčekmi. Zažite jedinečné potešenie z kávy s radom EQ Siemens: od základného modelu až po plnoautomatický kávovar s Wi-Fi a aplikáciou Home Connect. Na spríjemnenie vášho dňa.

 

 

 

 

 

 

 


Plnoautomatické kávovary EQ s keramickými mlynčekmi s aplikáciou Home Connect.

Objavte veľký a lahKávovary s mlynčekom Siemens s Home Connect.odný svet kávy s inovatívnou aplikáciou Home Connect. Stačí, keď použijete aplikáciu na pripojenie svojho kávovaru EQ.9 alebo vstavaného kávovaru s mlynčekom k sieti WiFi a užijete si pohodlné ovládanie pomocou smartfónu alebo tabletu.

 

 

 

 

 

 


Plnoautomatické vstavané kávovary s keramickými mlynčekmi.

Vstavané kávovary s mlynčekom Siemens.Vstavaný kávovar sa dokonale hodí k ostatným vstavaným spotrebičom Siemens vo vašej kuchyni. Otvorte si svoju osobnú kaviareň a užite si lahodné nápoje ako od baristu u seba doma.