PREDAJNE

Aktualita

Kávovary SIEMENS EQ.6 s keramickými mlynčekmi

Chvíľky s kávou sa vďaka nim stanú tými najlepšími okamihmi dňa.

Využite čo najviac všetko, čo vám každodenný život ponúka. Očakávajte len to najlepšie – a aj to dostaňte. Siemens vyvinul svoje plnoautomatické kávovary EQ s mlynčekom pre ľudí, ktorí hľadajú výnimočné veci. S nimi sa každý okamih s kávou stáva naozaj výnimočným zážitkom a zdrojom potešenia. Technológia zaisťujúca pravú arómu vám umožní vychutnať si maximálne skvelú chuť – šálku po šálke. Ich moderná obsluha je výnimočná tým, že prináša optimálne pohodlie a pritom zapôsobí elegantným, atraktívnym dizajnom. Vychutnajte si lahodnú kávu s radom EQ Siemens: od základného modelu až po plnoautomatické kávovary s aplikáciou Home Connect. Pre najkrajšie chvíle radosti v priebehu dňa.

Plnoautomatické kávovary EQ.6 plus

Vytvorený pre dokonalú arómu, ľahko sa používa a má neuveriteľne pekný dizajn: Siemens EQ.6 plus je kávovar s mlynčekom, ktorý s ľahkosťou pripraví kávové špeciality ako espresso, cappuccino a latte macchiato. Vďaka displeju coffeeSelect začína dokonalý pôžitok z kávy v okamihu, keď zapnete kávovar. Veľké používateľské rozhranie ukáže výber voňavých medzinárodných kávových špecialít s mliekom. Vďaka intuitívnej koncepcii môžete všetky jeho funkcie používať dotykom ovládacích prvkov senzorov – vďaka čomu sa z jednoduchej prípravy kávy stane jedinečný zážitok.

 

EQ.6 plus s500

Espresso / plnoautomat na kávu

TE655319RW

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Inteligentný ohrev vody: sensoFlow system garantuje maximálnu arómu vďaka ideálnej a konštantnej teplote pri sparovaní.
  • coffeeSelect Display: voňavú kávu a mliečne špeciality si vyberiete jednoducho dotykom na dotykovom senzorovom poli.
  • autoMilk Clean: plnoautomatické parné čistenie po každej príprave nápoja sa stará o každodenné čistenie mliečneho systému.
  • OneTouch DoubleCup: akákoľvek káva alebo mliečna špecialita stlačením jedného tlačidla - dva nápoje v rovnakom čase.
  • Funkcia "Obľúbené": uložte si nastavenie vašich obľúbených nápojov.