Aktualita

Chladničky BOSCH s funkciou VitaFresh

Vyberte si v niektorej z predajní Euronics chladničku s funkciou VitaFresh, ktorá udrží Vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov.


Rôzne potraviny potrebujú rôzne podmienky skladovania.

Ryby, mäso a mliečne výrobky sa najlepšie skladujú v suchých podmienkach s nízkou vlhkosťou.

Na druhej strane, ovocie a zelenina potrebujú vysokú úroveň vlhkosti, aby sa zabránilo ich vyschnutiu.

Inovatívne systémy zachovania čerstvosti v našich chladničkách s mrazničkami Bosch poskytujú najlepšie chladiace technológie pre každý typ potravín. Takže si môžete byť istí, že v našom boxe VitaFresh zostane vaša zelenina čerstvá až trikrát dlhšie.

 


VitaFresh plus.

udržuje potraviny čerstvé až 2× dlhšie Priehradky VitaFresh plus vám pomáhajú uchovávať vaše jedlo až 2× dlhšie. Pomocou dvoch rôznych klimatických zón vždy udržujú optimálne podmienky skladovania. V jednej zóne možno nastaviť teplotu približne na 0 ºC a v dvoch oddelených priehradkách hygienicky skladovať ryby a mäso, čo zabraňuje šíreniu pachov. Vo vlhkej zóne je jedna veľká priehradka navrhnutá predovšetkým na uskladnenie ovocia a zeleniny. Utesnenie vo vnútri priehradky udržiava optimálnu vlhkosť, ktorú možno prispôsobiť pomocou dvoch nastavení na ochranu vitamínov a minerálov. VitaFresh plus sa tak stará nielen o vaše jedlo, ale aj zdravie.