Aktualita

BOSCH VYSÁVAČE WET&DRY

Špina je iba jedna. Tá, ktorá musí preč!

Bosch predstavuje rad nových vysávačov na dokonalé upratanie vášho domova – Bosch AquaWash&Clean na mokré aj suché vysávanie. Čistia koberce, vysávajú kvapaliny, upratujú všetky druhy podláh. Zoznámte sa!

 
 

Vysávač BWD421PRO ProPerformVysávač BWD421PRO ProPerform

Perfektný výkon na každom povrchu

Doma je úplne všade a so širokou súpravou doplnkov ProPerform si hravo poradí s akýmkoľvek druhom podlahy. Vďaka vysokorýchlostnej rotačnej kefe napríklad vyrovná aj stlačené miesta na vašom koberci a efektívne ho vysaje. Jednoducho univerzálny hráč, ktorý podá skvelý výkon na každom povrchu.

Zistiť viac

 

 

 

KroVysávač BWD421PET ProAnimaltiteľ divej zveri

S príslušenstvom ProAnimal budete o vašich miláčikoch vedieť iba vtedy, keď sa s vami budú chcieť maznať. Obsahuje totiž celý rad špeciálneho príslušenstva na mokré a suché vysávanie a tak dokonale vyčistí a zahladí všetky stopy. Aj keby ste mali doma celú zoologickú záhradu.

Zistiť viac

 

 

 

 

 

VVysávač BWD420HYG ProHygienicysávač BWD420HYG ProHygienic

A prach je v prachu!

Model ProHygienic je taký pedant, ktorý prachu nedá šancu zabývať sa u vás. Je vybavený špeciálne navrhnutou kefou na matrace tak, aby boli dôkladne a ľahko vyčistené a zbavené aj malých častíc prachu. Hygienický filtračný systém HEPA z neho urobí hlavného hygienika vášho domova.

Zistiť viac

 

 

 

 

Vysávač BWD41720Vysávač BWD41720

Jemná práca je jeho parketa

Špecialista na jemnú prácičku. K dispozícii má kefu na parkety na naozaj jemné čistenie, takže aj keď bude zaobchádzať s vašou podlahou ako v rukavičkách, vysaje a vyčistí ju dokonale. Určený aj na tie najcitlivejšie podlahy.

Zistiť viac

 

 

 

 

VyVysávač BWD41740sávač BWD41740

Nebojí sa tvrdej práce

Vysávanie kobercov je často naozaj veľmi náročné. A to je práca pre model BWD41740 s turbokefou, vďaka ktorej sa pohodlne a efektívne zbavíte každej nečistoty aj na tých najtvrdších podlahách a kobercoch. Vlákna, nitky alebo vlasy? Tento pracant s turbokefou si na nich zgustne.

Zistiť viac

 

 

 

 

 

 

Jedinečné vlastnosti

 
Jedinečné vlastnosti