PREDAJNE

Aktualita

Spoznajte inteligentné práčky Bosch s funkciou i-DOS

Spoznajte inteligentépráčky BOSCH s funkciou iDOS

V sieti elektro predajní Euronics SK nájdte vždy niečo, čo Vám zjednoduší a uľahčí život. Vám zostane viac času na rodinu, priateľov a na seba. Takýmito praktickými pomocníkmi sú aj práčky značky BOSCH s funkciou i-DOS.

Taká inteligentná, že sa o bielizeň postará sama

Zjednodušte si starostlivosť o bielizeň: vďaka inteligentnému dávkovaciemu systému Bosch i-DOS stačí naplniť zásobníky na prací prostriedok a aviváž a práčka ďalej dávkuje pracie prostriedky sama - vynikajúce a s perfektným výsledkom.

Je to jednoduché.

Teraz vyperiete bielizeň jednoducho tak, že ju vložíte do bubn,spustíte automatický program a stlačíte tlačidlo "start". i-DOS automaticky zistí typ látky, množstvo bielizne a stupeň jej znečistenia. Na základe toho potom sám nadávkuje prací prostriedok a množstvo vody. Vy sa  môžete venovať sebe a svojim blízkym.

 

 

Farby len tak nevyblednú.

Nemusíte sa už viac báť o sýtosť farieb Vašich obľúbených kúuskov oblečenia. Inteligentný systém i-DOS použije presné množstvo pracieho prostriedku a farby Vášho oblečeniea zostanú dlhšie sýte. Okrem toho Vám už nikdy nezostanú na bielizni zvyšky pracieho prostriedku a Vy sa tak vyhnete alergickým reakciám.

 

 

Ani kvapka nazmar.​

Vaša práčka so systémom i-DOS sa stará nielen o Vašu bielizeň ale aj o Vašu peňaženku. Ušetríte nielen veľa vody, ale spotrebujete tiež až o  38% menej pracieho prostriedku.