PREDAJNE

Aktualita

+1 ROK ZÁRUKY NA CHLADNIČKY ZADARMO

Aktuálny akciový leták s ponukou chladničiek si môžete pozrieť TU: Aktuálny leták Euronics Júl

Každý zákazník, ktorý si v období od 9.7.2018 do 22.7.2018 zakúpi v niektorej elektropredajni siete Euronics SK v SR zakúpi akúkoľvek chladničku, získa 1 rok predĺženej záruky zadarmo. Záruka nie je predĺžená automaticky, ale túto predĺženú záruku je potrebné dojednať osobitnou poistnou zmluvou priamo v predajni kde bola chladnička zakúpená.

Informačné dokumenty k poistným produktom ponúkaných členmi Euronics SK, a.s.:

 

Všeobecné poistné podmienky a Informácia o podmienkach uzavretia poistnej zmluvy:

 

Niekoľko tipov ako si vybrať chladničku:

  • Dizajn - dnes už aj výrobcovia chladničiek ponúkajú svoje výrobky s ohľadom na dizajn. Môžete si vybrať nie len z bielej alebo nerezovej farby ale v sortimente nájdete rozličné farebné odtiene od tradičnej bielej cez červenú, zelenú, hnedú, modrú, champagne, vanilkovú, čiernu až po luxusnú nerezovú či zlatú.  Okrem farby si však môžete zvoliť chladničku s madlami alebo aj bez nich, chladničku v klasickom alebo retro dizajne alebo si môžete vybrať medzi chladničkou s ostrými hranatými rysmi alebo s mäkkými zaoblenými kontúrami.
  • Spotreba energie - chladničku si väčšina z nás nekupuje na 2-3 roky ale predpokaldáme, že nám bude slúžiť aj 10 rokov, preto je dôležité pri jej výbere zohľadniť parameter spotreby energie. Medzi chladničkou v trieda A a A+++ môže byť rozdiel v ročnej spotrebe elektriny aj niekoľko desiatok eur. Spotrebu energie však negatívne ovplyvňuje napríklad aj to ak chladničku umiestnite príliš blízko steny alebo nábytku, jej časté otváranie či umiestňovanie teplých pokrmov do chladničky alebo ak chladniču umiestnite blízko zdroja tepla ako je radiátor, rúra alebo sporák, či dokonca umývačka riadu.
  • Variabililta vnútorného priestoru - určite sa stretávate s tým, že vnútorný priestor chadničky nedokážete naplno využiť kvoli nízkej variabilite vnútorného priestoru, preto sa oplatí chladničku prezrieť a vyskúšať v predajni aby ste videli či môžete umiestniť police v rôznych výškach, či môžete rôzne umiestniť priehradky vo dverách chladničky, prípadne či má chladnička niektoré police rozdelené na polovicu alebo či sú police vysúvateľné. Niektorí výrobcovia dokonca ponúkajú možnosť meniť police aj v mraziacej časti chladničky.
  • Technologické funkcie - rôzni výrobcovia pnúkajú rôzne technológie, ktoré Vám pomôžu Vašu novú chladničku využiť na maximum. Určite zaujímavými technológiami sú napríklad:
    • NO FROST, čiže beznámrazový systém, ktorý obmedzí tvorbu námrazy v chladničke, vyššie modely ponúkajú tento systém aj pre mraziacu aj chladiacu časť chladničky.
    • MULTI FLOW, systém na rovnomernú distribúciu vzduchu, ktorý pomôže aby teplota v chladničke bola rovnomerná v každej jej časti.
    • ZÓNA S UPRAVENOU VLHKOSŤOU, chladničky sa takýmito zónami udržia zeleninu a ovocie dlhšie čerstvé.
    • ZÓNA 0° C, takáto zóna je určená na správne skladovanie čerstvého mäasa alebo rýb.
    • SAMOSTATNÉ NASTAVENIE TEPLOTY, niektoré chladničky ponúkajú možnosť nastaviť samostatne teplotu v chladiacej aj mraziacej časti.
    • WiFi, možno si poviete, že to je už príliš, ale v praktickom živote sa stretávame s tým, že pri nákupe potravín si nevieme spomenúť čo vlastne v chladničke doma ešte máme. A protom satčí aplikácia v smartfóne, chladnička s WiFi a kamerou a presne vidíte koľko mlieka, jogurtov, či paradajok doma máte.
    • ANTIBAKTERIÁLNE PROSTREDIE, výrobcovia využívajú rôzne technológie, aby zabezpečili v chladničke prostredie bez baktérií. Sú to rôzne antibakteriálne tesnenia či povrchy alebo filtre generujúce napríklad ióny striebra. A to všetko preto, aby Vaše potraviny vydržali dlhšie čestvé.