Aktualita

AKCIA BOSCH UMÝVAČKY + FINISH NA 6 MESIACOV

Umývačky, ktoré neplytvajú - to sú umývačky BOSCH. Navyše od 1.5.2020 do 14.6.2020 ku všetkým modelom umývačiek značky BOSCH v sieti elektropredajní Euronics SK, získate tablety FINISH až na 6 mesiacov* zadarmo.

* Pri predpoklade, že umývate 4x týždenne.

Získať tablety je jednoduché, stačí na to pár krokov:

  1. Kúpte akúkoľvek umývačku riadu Bosch
  2. Ohodnoťte svoj spotrebič na webe Bosch.
  3. Vyplňte formulár, vrátane poštovej adresy a nahrajte účtenku.
  4. Získajte tablety Finish Quantum Max***

Mnoho ľudí desí predstava následkov veľkého varenia – nekonečné hromady riadu na umývanie. A pritom je riešenie tak jednoduché. Pozrite sa na hlavné dôvody, prečo stojí za to investovať do nákupu umývačky riadu.

Umývanie riadu v umývačke šetrí vodu …

Viete, koľko vody by ste spotrebovali na ručné umytie riadu z jednej naplnenej umývačky? Odpoveď vás možno prekvapí – je to okolo 40 litrov vody oproti umývačke, ktorá spotrebuje 9,5 litra. Na jednom umývacom cykle v umývačke, teda môžete ušetriť až 30,5 litrov* vody v porovnaní s bežným umytím pod tečúcou vodou. Za týždeň tak ušetríte dostatok vody na jeden extra kúpeľ vo vani! A ročne? Až 8 500 litrov!**

 

 

 

 

 

 

 


... a energiu, ...

Ak umývate riad v rukách, spotrebujete na ohriatie vody 2,6 kWh na porovnateľné množstvo riadu, ktoré sa vojde do umývačky. Umývačka pritom spotrebuje za jeden cyklus len 0,73 kWh***, teda až o 1,87 kWh energie menej. Ušetríte tak peniaze a zároveň ide o šetrnejší prístup k životnému prostrediu.

 

 

 

 

 

 

 

 


... ale aj čas.

Naplnenie a následné vybratie riadu z umývačky zaberie ani nie 15 minút. Ak budete to isté množstvo riadu umývať v rukách, stratíte aj hodinu času. Použitím umývačky riadu tak ušetríte až 45 minút na jedno umytie – získate tak 210 hodín voľného času****, čo predstavuje 23 voľných dní za rok!

 

 

 

 

 

 

 

 


Je aj omnoho hygienickejšia ...

Staré hubky na riad sú liahňou pre baktérie E. coli salmonely. Na rozdiel od umývania riadu v rukách, zabíja umývačka baktérie horúcou vodou. Navyše sa priamo v dreze nachádza v priemere 100 000 000 baktérií na cm². Prídavná špeciálna funkcia HygienaPlus v umývačkách riadu Bosch zničí až 99,9 % choroboplodných zárodkov a zaisťuje maximálnu hygienu.

 

 

 

 

 

 

 


... a odstráni odolné nečistoty jednoduchšie.

Obľúbené lasagne zmiznú z tanierov behom chvíľočky, ale následné umývanie pripečených zvyškov trvá oveľa dlhšie. Umývačka riadu ľahko odstráni odolné nečistoty pomocou zvýšeného tlaku vody. Jediné, čo musíte urobiť, je vidličkou odstrániť zvyšky jedla z riadu do koša a vložiť všetko, vrátane zapekacej, misy do umývačky.

 

 

 

 

 

 

 

 


Kompletné pravidlá akcie TU: