PREDAJNE

Aktualita

Samsung AddWash - Revolúcia v praní

 

 

Ľahšie to už nejde

„S novou práčkou s predným plnením a dvierkami AddWash budete prať bez stresu,“ povedal BK Yoon, prezident a CEO spoločnosti Samsung Electronics. „Vďaka unikátnym funkciám predstavuje nový model dokonalé riešenie nielen pre veľké rodiny, ktorým ušetrí čas a spríjemní život.“

 

Celý proces vkladania bielizne v priebehu cyklu je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza a následne otvoriť dvierka, ktoré sú dostatočne veľké, aby bolo možné pridať aj sveter, alebo napríklad džínsy. Vložiť je možné aj oblečenie, ktoré možno prať len v režime ručné pranie, alebo pridať extra dávku aviváže.

 

Dvierka AddWash sú vybavené detskou poistkou, ktorá zabraňuje malým deťom, aby ich samy otvorili.

 

Inteligentná práčka

Práčka Samsung AddWash je vybavená inteligentnými funkciami, ktoré je možné prepojiť ako so smartfónmi so systémom Android, tak aj so zariadeniami iOS. Vďaka tomu majú užívatelia nielen prehľad o aktuálnom priebehu pracieho cyklu, ale tiež si môžu zvoliť, aby ich telefón upozornil tesne pred začiatkom nového cyklu. Môžu potom napríklad vložiť jemnú bielizeň len na cyklus plákania.

 

 

Špičkové moderné technológie

Model AddWash prichádza vybavený najmodernejšími technológiami, ktoré šetria čas a zaisťujú skvelý výkon. Program Samsung SuperSpeed ​​dokonale vyperie až 5kg náplň za menej ako hodinu. Najrýchlejší kompletný prací cyklus na trhu je umožnený vďaka technológii SpeedSpray, ktorá vstrekuje vodu do bubna za pomoci trysiek, čím sa prací prášok lepšie rozpúšťa a bielizeň je rýchlejšie čistá. Z trysiek potom prúdi čistá voda, ktorá bielizeň zbaví zvyšku pracieho prostriedku, a súčasne je ihneď vypúšťaná.

 

Technológia EcoBubble™ vytvára z prášku, vzduchu a vody aktívnu penu, ktorá preniká do tkanín 40-krát rýchlejšie, než bežná zmes prášku a vody. EcoBubble™ v jednom prináša šetrnú starostlivosť o oblečenie a zároveň vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri praní v studenej vode, čím šetrí spotrebu energie.

 

Práčky AddWash sú tiež vybavené digitálnym invertorovým motorom, ktorý šetrí energiu, minimalizuje hluk a zaisťuje dlhú životnosť spotrebiča. Samsung poskytuje na motor 10-ročnú záruku. Samsung WW8500 AddWash sa tak stáva flexibilným a efektívnym pomocníkom pre každodenné pranie.