Aktuálna akcia

SAMSUNG QLED 8K TV + GALAXY S20

V sieti elektropredajní Euronics SK, dostanete teraz k televízorom Samsung QLED 8K smartfón Galaxy S20.

Akcia platí od 31.8.2020 do 27.9.2020 na nasledovné vybrané modely TV Samsung:

QE85Q950TSTXXH, QE75Q950TSTXXH, QE65Q950TSTXXH, QE82Q800TATXXH, QE75Q800TATXXH, QE65Q800TATXXH

Televízory Samsung QLED 8K si Vás okrem skutočného 8K rozlíšenia získajú množstvom ďalších funkcií a technológií

Ničím nerušené sledovanie

Infinity obrazovka

Užívajte si svoje zážitky zo sledovania na maximum vďaka takmer neviditeľnému rámiku. Čierne okraje sú zredukované na minimum a ultratenký rámik vás pri sledovaní nebude nijako rušiť, takže si môžete vychutnať ešte pohlcujúcejší zážitok.


Odkrýva sa nová dimenzia reality

Naozajstné 8K rozlíšenie

Vstúpte do nového sveta rozlíšenia, ktoré na veľkej obrazovke prináša novú dimenziu reality vo vašej obývačke. Zažite skutočnú silu každej snímky s neuveriteľným jasom vďaka 33 miliónom pixelov a rozlíšeniu, ktoré je štyrikrát väčšie ako 4K.

*Skutočné 8K rozlíšenie je definované ako rozlíšenie 7 680 × 4 320 pixelov. Natívny 8K obsah je podmienený súčasným 8K streamovaním, pripojením a dekódovacím štandardom. Budúce štandardy a štandardy určitých strán nie sú garantované alebo môžu vyžadovať nákup ďalšieho zariadenia/adaptéra.

Výkonná inteligencia zdokonaľujúca realitu

Quantum Processor 8K

Výkonný a inteligentný procesor od spoločnosti Samsung vytvára tie najlepšie divácke zážitky vďaka brilantnej technológii 8K AI Upscaling a funkcii Adaptívny obraz. Postará sa o to, aby ste vždy pocítili silu rozlíšenia 8K.


Premeňte to, čo máte radi, na 8K

8K AI Upscaling 

Výkonná inteligencia našich čipov Quantum Processor 8K povyšuje obsah z rôznych typov zdrojov a rozlíšenia do 8K pomocou strojového učenia. Technológia AI Upscaling vytvára dokonalé textúry, realistické hrany a znižuje šum obrazu po jednotlivých pixeloch. Takže všetko, čo vidíte, je dokonalá realita

 
* Skutočné sledovanie sa môže líšiť v závislosti od typu obsahu a formátu. 8K AI Upscaling nemusí platiť pre pripojenie k PC a herný režim.

Váš nový home office

Vzdialený prístup

Pracujte z domova prostredníctvom vašej TV. Vzdialený prístup umožňuje bezdrôtovo zrkadliť displej vášho počítača na televíznej obrazovke. Môžete dokonca klepnúť na svoj počítač a získať prístup k súborom alebo pracovať s dokumentami Microsoft Office 365 ‒ všetko z pohodlia vašej pohovky.