Aktuálna akcia

Získajte späť až 120 eur so sušičkami SIEMENS

Ak si v obobí od 15.9. do 15.11.2019 zakúpite v jednej z elektropredajní Euronics v SR niektorú z vybraných sušičiek novej rady značky SIEMENS získate späť na Váš účet až 120€. Výška vrátenej sumy závisí od vybraného modelu sušičky. Pre vrátenie peňazí stačí ak si svoj nákup zaregistrujete na www.cashback-susicky.sk

Nové sušičky SIEMENS sa postarajú o Vaši bielizeň s maximálnou úsporou času a energie, tak aby ste si Vy mohli vychutnať maximum pohodlia.

Nechajte sa fascinovať najmodernejšou technológiou, vysokým výkonom a vysokou účinnosťou voľne stojacich sušičiek Siemens s tepelným čerpadlom. Sušičky s tepelným čerpadlom sú kondenzačné sušičky vybavené špeciálnou technológiou tepelného čerpadla. Na rozdiel od klasických kondenzačných sušičiek tu nie je energia vo forme tepla vypúšťaná do okolia, no namiesto toho je zadržaná, aby sa využila na sušenie bielizne. Sušičky s tepelným čerpadlom dosahujú pôsobivé hodnoty energie, ktorej spotrebujú oveľa menej než kondenzačné sušičky.

Okrem toho, že nové sušičky SIEMENS sú maximálne úsporné, sú vybavené špičkovými technológiami ako Home Connect alebo IntelligentCleaning systém.

Home Connect

Kontrolujte a ovládajte Vašu sušičku bielizne bez ohľadu na to, kde sa nachádzate - pomocou jednoducho použiteľnej aplikácie Home Connect (dostupné pre iOS a Android).

IntelligentCleaning systém

Už nemusíte čistiť zachytené nečistoty z bielizne po každom sušiacom cykle, stačí ich odstrániť po približne každom dvadsiatom cykle sušenia.